Cenník

Náš pneuservis ponúka kvalitné a cenovo dostupné služby, ktoré ocení nejeden držiteľ vodičského oprávnenia. Ceny sú nastavené tak, aby boli spokojné obe strany. Cena sa odvíja od závažnosti poruchy. Následné vykonanie servisných úkonov je vykonávané profesionálmi vo svojom remesle. Od našich služieb môžete očakávať kvalitu a promptnosť.

Keďže ponúkame služby, ktoré vykonávajú kvalifikovaní pracovníci – tak vo väčšine prípadov platí, že kvalitné služby sú svojím spôsobom o niečo vyššie. Dôvod je veľmi jednoduchý – servisné úkony vykonávajú skúsení pracovníci.

Ponuka

a) Výmena kompletných kolies

Výmenou kompletov kolies môžete predísť zbytočnému a nerovnomernému opotrebovaniu, ktoré sa vie prejaviť na nestabilite Vášho motorového vozidla na cestách. Preto nezabúdajte pravidelne obmieňať kolesá.

b) Vyvažovanie a kontrola stavu pneumatík

Náš pneuservis ponúka kompletné vyváženiekontrolu stavu Vašich pneumatík

c) Prezutie + vyváženie

Nevyvážené pneumatiky vedia spôsobiť nerovnomernú jazdu. Následne vzniká riziko havárie. Vyváženie pneumatík vykonávame na najlepších vyvažovačkách na trhu.

d) Opravy defektu

Naši skúsení pracovníci dokážu opraviť defekt, ktorý vznikol následkom prevádzkovania motorového vozidla. Pokiaľ oprava nie je možná, tak vymenia kompletne celú pneumatiku. Ponúkame Vám aj rady, ako sa vyvarovať opätovnému vzniku defektu.

e) Kompletizácia sady + vyváženie bez montáže

Tento servisný úkon zahŕňa kompletnú kontrolu Vašich pneumatík, ktoré následne precízne vyvážime a pripravíme na uskladnenie zabalením do ochrannej fólie/igelitu.

V prípade záujmu sa neváhajte informovať na tel. č. +421 910 908 009, emailom info@bratislava-pneuservis.sk alebo pomocou kontaktného formulára na stránke https://www.bratislava-pneuservis.sk/kontakt/. Tešíme sa na Vás !

 do 14”15” až 17”18” až 19”od 20”Dodávka do 3,5t
Kompletné prezutie + vyváženie35€45€58€68€55€
Výmena kompletov kolies24€30€40€45€38€
Kompletizácia sady, vyváženie a montáž29€39€49€56€45€
Kompletizácia sady, vyváženie bez montáže28€34€44€53€43€
Oprava defektu15€15€15€15€15€